Alüminyum Kutu harf
Alüminyum Kutu harf

Alüminyum Kutu harf

Alüminyum Kutu Harf

Alüminyum Kutu Harf kendi içerisinde 3 grupta yer almaktadır.

1-Arkadan Işıklı Alüminyum Kutu Harf

2- Fileli Alüminyum Kutu Harf

3- Ters Tava Alüminyum Kutu Harf

Arkadan Işıklı Alüminyum Kutu Harf seçeneğinden alüminyum malzemesinin istenilen tasarımda kesilerek kenarına yine istenilen ölçüde bantlar yardımı ile kutu şeklinde getirilip içerisine led dönülerek harfin arkadan ışık çıkarmasını sağlayarak yapılan tabela çeşitidir. Harf yüzeye saplama ayaklar sayesinde tutturularak zeminde şık bir görüntü elde edilmektedir. Alüminyum malzemesinin kolay boyanmasından dolayı sahip olunan renk kodlarıan göre istenilen renkte yapılabilir.

 

Fileli Alüminyum Kutu Harf  seçeneğinden ise harflerimiz yine istenilen tasarımda kesilen malzemenin istenilen ölçüde bantlar yardımıyla dönülerek oluşturulan bir tabela seçeneğidir. Ancak bu seçeneğimizde tabelanın ön yüzeyinde içerisinde 2-3 cm pay bırakılarak tekrardan içinin boşaltılması sonucu içeriden istenilen renkte pleksiglass malzemenin yerleştirilmesiyle oluşur. Bu seçeneğimizde tabelamızın arka yüzeyinden değil ön yüzeyinden ışık almış oluruz. Ancak eğer istenirse yine arkadan ışık verilerek hem ön yüzeyden hem de arka yüzeyden ışık alınması sağlanabilir.

Ters Tava Alüminyum Kutu Harf  seçeneği yapılacak olan tasarımın ters bir şekilde dönülerek alüminyum yüzeyinden zemine monte edilip üzerine pleksiglass malzemenin yerleşmesi ile oluşur. Bu tabela çeşidir genellikle Çatı Tabelalarında tercih edilir zira alüminyum malzemesinin dayanıklığı yüzünden büyük ölçülü tabelalarda bu tabela çeşidir kullanılır.


Kutu harf ve tabela ürünlerine yönelik uygun fiyat teklifi almak için kategori belirterek Teklif Formunu doldurunuz.