Hakkımızda

Hakkımızda

2014 Yılında İstanbul'da kurulan firmamız üç yıllık sektör tecrübesi ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Sizlere iyi hizmet verebilmek için teknolojiyi yakından takip ederek gün geçtikçe makinalaşan ve kadrolaşan firmamız uzman personeli ve kaliteli üretimlerimiz ile bir adım öne çıkmayı başarmıştır. En önemli ilkelerimiz kaliteli işçilik, zamanından önce montaj, müşteri memnuniyetidir.

Şu anda 250 m² kapalı alan 300 m² açık alan ile Ümraniye / Dudullu’da bulunan yeni yerimizde uzman personellerimiz ve makine parkurumuzla hizmetinizdeyiz. Tabela, kutu harf gibi konulara yönelik özel çözümler üretmekteyiz.

VİZYONUMUZ :


Reklam alanında vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde müşterilerimizin çıkarlarını düşünerek reklam sektöründe Türkiye'nin en iyisi olmak..


MİSYONUMUZ :


Reklam sektöründe müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini yüksek standartlarda ekonomik çözümlerle karşılamak reklam alanında gerek ürettiklerimiz gerekse geliştirmekte olduğumuz ürünler ile müşterilerimizin kendini tanıtma sürecinde ve gelişmesinde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak .