Pleksi Kutu Harf
Pleksi Kutu Harf
Pleksi Kutu Harf
Pleksi Kutu Harf
Pleksi Kutu Harf
Pleksi Kutu Harf
Pleksi Kutu Harf
Pleksi Kutu Harf
Pleksi Kutu Harf
Pleksi Kutu Harf

Pleksi Kutu Harf

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi Kutu Harf Tabela akrilik malzemesinin istenilen tasarımda router yardımıyla kesilip kenarlarına bant dönülerek oluşturulan bir tabela çeşididir. Bu tabela çeşidi çoğunlukla tercih edilen, kutu şeklinde olduğu için tabelaya boyut kazandıran bir tabela çeşididir. İstenilen renkte ve istenilen büyüklükte yapılan Pleksi Kutu Harf Tabela düz zeminlere uygulanabilir. İçerisinde led yardımıyla ışıklandırılan veya istenildiği taktirde ışıksız olarak da kullanılan bu tabela çoklu renk seçenekleri ile istenilen sonucu elde etme konusunda çok daha hızlı ve pratik çözümler sunabilir.

Indoor veya Outdoor olarak da kullanılan Pleksi Kutu Harf Tabela göstermiş olduğu tokluk ve istenilen tasarımda kolayca yapılabilmesinden ötürü firmaların öncelikli tercihleri arasına girmiştir

Normal, İtalyan Kenar ve Pres olarak kendi arasında 3e ayrılır. Normal Pleksi Kutu Harflerde kesilen bantlar ön yüzeyin üstüne dönülerek oluşturulur. İtalyan Kenar Pleksi Kutu Harflerde ise kenart bantlar ön yüzeyin yanına 5-10mm dışarıda kalacak şekilde dönülerek oluşturul. Pres Pleksi Kutu Harflerde ise kesilen dişi ve erkek kalıplar sayesinde pleksinin ısıtılarak hamur haline geldikten sonra pres makineleri sayesinde kalıpta şekillendirilmesiyle oluşur ve bu seçenek son zamanlda tercih edilmeye başlanmıştır.

İsra Reklam olarak firmamız sizlere sadece hizmet değil aynı zamanda tabela çeşitlerinde danışmanlık hismeti de vermektir. Tabelanızı yaptırmadan önce bizi aramayı unutmayınUygun fiyat teklifi almak için kategori belirterek Teklif Formunu doldurunuz.