Paslanmaz Kutu Harf
Paslanmaz Kutu Harf
Paslanmaz Kutu Harf
Paslanmaz Kutu Harf
Paslanmaz Kutu Harf
Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmaz Kutu Harf

paslanmaz tabela imalatı

Paslanmaz kutu harf imalatı

Paslanmaz kutu harf fiyatları

Paslanmaz Kutu harf Nedir?

Tabela içerisinde kullanılan estetik görünümlü ürünlerdendir. Kullanım açısından en uzun ömürlü üründür.  Kendi içerisinde bir çok renk ve modeli mevcutdur.  Piyasa tabiriyle krom kutu harf olarak da geçmektedir.
Firmamızın bünyesinde son teknoloji makineler  (cnc, punto kaynak, harf büküm) ile kaynatılmaktadır.
Uzun, sağlam ve  monte edileceği yerin  hava şartlarına göre üretilmektedir. Kutu harf yapımında sarf edilen malzemeler; krom paslanmaz çelik, donuk paslanmaz çelik, siyah paslanmaz çelik, bronz paslanmaz çelik ve altın paslanmaz çelik malzemelerdir. Bu malzemeler birçok hava şartına metanetli ve uzun ömürlüdür.
Atölye ve Kesim aşamasında; 201, 304 ya da 316 niteliğinde ön yüzey kalınlık olarak, 1, 1,2, ve 1,5 mm krom sac kullanılmaktadır. Yan yüzeylerinde 0.60, 0.70, 0.80, mm krom çelikten üretilmektedir.
Grafik ve tasarım aşamasından sonra çelik lazer kesim işlemine başlanmaktadır. Yan yüzeyleri giyotin makaslarla istenilen ölçülerde kesilip imalata hazır duruma getirilmektedir.
Krom harflerin, yan bantları el ya da büküm makinesi ile şekillendirmek suretiyle endüstriyel tasarlanmış lazer kaynak makinesi ya da gümüş lehim kaynağı kullanarak, ön yüzeyleri ile birleştirilir.
Paslanmaz çelik kutu harf, çatı tabelalarında yol tabelaları, dükkan tabelaları, dış mekan ve iç mekan'ın her yerinde kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik yapı olarak, bünyesinde % 20 oranında krom içermektedir ve böylece çeliğin dışında kromoksit tek katman meydana gelir ve bu katman demirin oksitlenmesini önler ve savunma sağlar.
Bu sayede birçok tabii tesir ve dış faktöre karşı, herhangi bir paslanma ya da kararma hiçbir zaman görülmez. Genellikle dış mekanlarda seçenek tavsiye edilirken, daha temiz ve parlak tek yüzey için harflere polisaj prosedürü yapılır.

Uzun ömürlü işlerinizde paslanmaz kutu harf i tercih etmeniz tavsiye olunur.


Kutu harf ve tabela ürünlerine yönelik uygun fiyat teklifi almak için kategori belirterek Teklif Formunu doldurunuz.