Tabela
Tabela
Tabela

Tabela

Tabela Fiyatları

İstanbul Tabela Yapımı

Tabela çok sayıda dükkan, işletme için oldukça önemlidir. Bir yerin dışarıdan bakıldığında dikkat çekebilmesi adına büyük önem arz eden bu ürünlerin üretimine son derece özen gösterilmelidir. Firmamız bunun bilincinde olup, tamamen göz zevkinize hitap edebilir nitelikte ürünlerin üretimini yapacaktır. Bu donanıma sahip kuruluşumuz ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul tabela yapımı konusunda dilediğiniz her zaman en iyi şekilde hizmet sunmaya hazırız.

Işıklı Tabela günümüz de tercih edilen ikinci tabela çeşitlerinden olup birçok firma tarafından kabul edilmektedir. Işıklı tabelaların tercih edilmelerindeki en büyük sebeplerinden biri de maliyetinin uygun olmasıdır ve kullanışlı olmasıdır. Her firma kendi müşteri gruplarının dikkatini çekmek için ister ve bunun için farklı arayış yollarına başvurur işte bunların bir tanesi de ışıklı tabeladır.

Işıklı tabelayı tercih etmelerin deki en büyük sebeplerinden bir tanesi de gece çalışan firmaların müşterilerine biz kapalı değiliz, açığız mesajını vermek ve kurumsallığı yakalamaktır. Tabi ki de ışıklı tabelalar olmakla iş bitmiyor ışıklı tabelayı tasarımları ve sağlamlığı önemlidir.


İSRA Reklam olarak firmalara yapmış olduğumuz ışıklı tabelaların tasarımlarına ve montajlanmasına dikkat ediyoruz.

Tabela Çeşitleri


Farklı tabela çeşitleri arasında sizlere ışıklı tabelaları yapmaktayız bu ışıklı tabelaların en çok kullanılan ve vinil germe tabelalardır.


Vinil germe tabelalar vinil ışıklı malzemeye germekle oluşturulmaktadır. Kısaca nasıl yapıldığı hakkında sizlere bilgi vermek isteriz en baştan.


Yapılacak olan tabela ve fiyatlandırılmalar çıkarıldıktan sonra yapılacak olan tasarımlar yapılır ve sizlerden onay alındıktan sonra dijital baskı makinasında basılır ve montajlanacak olan kasanın üzerine koyulur ve kasaların kenarlarına gerdirilme yapılmaktadır tabi ki dijital baskı da kullanılan malzeme ışıklı vinil’dir.
Gerdirilme işlemi yapılmadan önce ışıklandırılması için kullanılan led’lerin kaliteli olması gerekmektedir ve ucuz led kullanılmamalı. Kalitesiz kullanılan led’ler zamanla patlamakta ve bir tane ledlerin patlaması sonucu tüm tabelanın yerinden sökülmesi gerekmektedir. Bunun gibi aksiliklerin olmaması için ledlerin kaliteli olması gerekmektedir.

Işıklı Tabela Fiyatları

Işıklı tabela fiyatları kullanılacak yerin ölçüsü tam anlamı ile tabelanın yüksekliği genişliği ve buna ilaveten tabelanın montajlanacak olan yerin tabela konumuna bağlıdır tüm bunlar hesaplandıktan sonra daha detaylı hesaplamalar çıkartılır.

Işıklı Tabela Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Işıklı tabelalar da ilk olarak dikkat edilmesi gereken durumlardan bir tanesi basılacak olan ışıklı vinil’in kaliteli olması gerekmektedir. Piyasada kullanılan genellikle Avrupa vinil ve Çin vinil vardır kaliteli malzeme Avrupa vinildir.
Basılan vinil’in tam olarak kasanın kenarlarına iyi zımbalanması gerekmektedir ve iyi gerdirilmesi gerekmektedir.
Kaliteli boya kullanılması gerekmektedir.


Son olarak da iyi montajlanması olması gerekmektedir.


Işıklı Tabela’yı Ne Kadar Kullanabiliriz

Işıklı tabelalar kullanılan malzeme’ye göre değişiklik gösterilmektedir genel olarak 5 yıl kullanılabilmektedir.  Kutuharfi.com olarak kutu harf, ışıklı tabela gibi çok sayıda konuda profesyonel anlamda hizmet sunmaktayız.


 Kutu harf ve tabela ürünlerine yönelik uygun fiyat teklifi almak için kategori belirterek Teklif Formunu doldurunuz.